Lai ievērotu piesardzības pasākumus, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA)  organizē klientu apkalpošanu klātienē tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Pierakstīties klātienes apmeklējumam var, zvanot pa tālruni vai rakstot e-pastu konkrētajai nodaļai, uz kuru vēlas doties.

Nodaļas adrese

Telefons

E- pasts

Aizkraukle, Lāčplēša iela 1

65122433

aizkraukle@vsaa.gov.lv   

Alūksne, Baložu bulvāris 3

64307087

aluksne@vsaa.gov.lv

Balvi, Partizānu iela 14

64507023

balvi@vsaa.gov.lv

Bauska, Uzvaras iela 1

63924206

bauska@vsaa.gov.lv

Cēsis, Vaļņu iela 13

64122905

cesis@vsaa.gov.lv

Daugavpils, Ģimnāzijas iela 10

65476030

daugavpils@vsaa.gov.lv

Dobele, Brīvības iela 10b

22304825

jelgava@vsaa.gov.lv

Gulbene, Ozolu iela 2a

64471243

gulbene@vsaa.gov.lv

Jēkabpils, Rīgas iela 152

65221858

jēkabpils@vsaa.gov.lv

Jelgava, Pasta iela 43

63084425

jelgava@vsaa.gov.lv

Jūrmala, Ventspils šoseja 32

63122306

tukums@vsaa.gov.lv

Krāslava, Skolas iela 7

65681610

kraslava@vsaa.gov.lv

Kuldīga, Pilsētas laukums 2

20043747

kuldiga@vsaa.gov.lv

Liepāja, Graudu iela 50

20028894

liepaja@vsaa.gov.lv

Limbaži, Rīgas iela 16

64023058

limbazi@vsaa.gov.lv

Līvāni, Rīgas iela 77

28312244

rezekne@vsaa.gov.lv

Ludza, Raiņa iela 16

65707433

ludza@vsaa.gov.lv

Madona, Raiņa iela 3

64807140

madona@vsaa.gov.lv

Ogre, Brīvības iela 33

65055168

ogre@vsaa.gov.lv

Preiļi, Raiņa bulvāris 19

20396476

rezekne@vsaa.gov.lv

Rēzekne, Viļānu iela 8

64607352

rezekne@vsaa.gov.lv

Rīga, Fridriķa iela 9

67038950

latgale@vsaa.gov.lv

Rīga, Mārupes iela 1

67600651

zemgale@vsaa.gov.lv

Rīga, Raunas ielā 64

67185601
67551563

vidzeme@vsaa.gov.lv

Rīga, Talejas iela 1

67185601
67551563

vidzeme@vsaa.gov.lv

Saldus, Avotu iela 12

20019964

saldus@vsaa.gov.lv

Sigulda, Šveices iela 12

67972530

sigulda@vsaa.gov.lv

Talsi, Kareivju iela 7

63232188

talsi@vsaa.gov.lv

Tukums, Raudas iela 12a

63122306

tukums@vsaa.gov.lv

Valka, Rīgas iela 13

64707284

valka@vsaa.gov.lv

Valmiera, Meža iela 7

64207339

valmiera@vsaa.gov.lv

Ventspils, Lakstīgalu iela 1

63607855

ventspils@vsaa.gov.lv

Tā kā ne visos VSAA klientu apkalpošanas centros ir pietiekami plašas uzgaidāmās telpas, klienti tiek lūgti ierasties precīzi norādītajā laikā un klientu apkalpošanas zālē ieiet tikai tad, kad tiks uzaicināti. Klientu apkalpošanas centru telpās VSAA aicina ievērot distanci, izmantot savus mutes un deguna aizsegus un personiskos rakstāmpiederumus. Riska grupas personas un apmeklētājus ar elpceļu saslimšanas pazīmēm VSAA lūdz no klātienes apmeklējuma atturēties.

VSAA aicina pakalpojumus pieprasīt neklātienē, izmantojot E-iesniegumu VSAA vai Iesniegumu iestādei portālā latvija.lv. Iesniegumus VSAA var nosūtīt arī pa pastu, adresējot jebkurai VSAA nodaļai, vai darba laikā no plkst. 8:30 līdz 17:00 atstāt iesniegumus VSAA nodaļās izvietotajās pasta kastītēs.

! Uzmanību, Talejas ielā 1 nav pieejama pasta kastīte iesniegumiem.

! Starptautisko pakalpojumu nodaļas klientus pēc iepriekšēja pieraksta apkalposim VSAA klientu apkalpošanas centrā Fridriķa ielā 9. Lai pieteiktos klātienes apmeklējumam, lūdzam zvanīt: 67095100 vai rakstīt: spn@vsaa.gov.lv

Publicēšanas datums: [20.10.2020]