Saziņai ar VSAA

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) informē, ka ņemot vērā COVID- 19 drošības pasākumus un rūpējoties par klientu un darbinieku drošību, līdz 30.jūnijam netiks atjaunota klientu apkalpošana klātienē pēc pieraksta.

Konsultācijas par pabalstiem, atlīdzībām un pensijām var saņemt zvanot uz konsultatīvo tālruni +371 64507020 vai rakstot uz e-pastu konsultācijas@vsaa.gov.lv

Klientu ērtībai ir iespēja sazināties ar jebkuru no VSAA klientu apkalpošanas centriem. Kontakti atrodami tabulā zemāk:

Nodaļas adrese

Telefons

E- pasts

Aizkraukle, Lāčplēša iela 1

65122433

aizkraukle@vsaa.gov.lv   

Alūksne, Baložu bulvāris 3

64307087
20398187

aluksne@vsaa.gov.lv

Balvi, Partizānu iela 14

64507023

balvi@vsaa.gov.lv

Bauska, Uzvaras iela 1

63924206

bauska@vsaa.gov.lv

Cēsis, Vaļņu iela 13

64122905
20032084

cesis@vsaa.gov.lv

Daugavpils, Ģimnāzijas iela 10

65476030
23221760

daugavpils@vsaa.gov.lv

Dobele, Brīvības iela 10b

22304825

jelgava@vsaa.gov.lv

Gulbene, Ozolu iela 2a

64471243
29126183

gulbene@vsaa.gov.lv

Jēkabpils, Rīgas iela 152

65221858

jekabpils@vsaa.gov.lv

Jelgava, Pasta iela 43

63084425

jelgava@vsaa.gov.lv

Jūrmala, Ventspils šoseja 32

63122306

tukums@vsaa.gov.lv

Krāslava, Skolas iela 7

65681610

kraslava@vsaa.gov.lv

Kuldīga, Pilsētas laukums 2

20043747

kuldiga@vsaa.gov.lv

Liepāja, Graudu iela 50

20028894
63422391

liepaja@vsaa.gov.lv

Limbaži, Rīgas iela 16

64023058
64023054

limbazi@vsaa.gov.lv

Līvāni, Rīgas iela 77

64607352
20153343

rezekne@vsaa.gov.lv

Ludza, Raiņa iela 16

65707433

ludza@vsaa.gov.lv

Madona, Raiņa iela 3

64807140
20021032

madona@vsaa.gov.lv

Ogre, Brīvības iela 33

65055168

ogre@vsaa.gov.lv

Preiļi, Raiņa bulvāris 19

64607352
20153343

rezekne@vsaa.gov.lv

Rēzekne, Viļānu iela 8

64607352
20153343

rezekne@vsaa.gov.lv

Rīga, Fridriķa iela 9

67038950

latgale@vsaa.gov.lv

Rīga, Mārupes iela 1

67600651

zemgale@vsaa.gov.lv

Rīga, Raunas ielā 64

Rīga, Talejas iela 1

67185601
20015409
29432114

vidzeme@vsaa.gov.lv

Saldus, Avotu iela 12

20019964

saldus@vsaa.gov.lv

Sigulda, Šveices iela 12

67972530
22319916

sigulda@vsaa.gov.lv

Talsi, Kareivju iela 7

63232188

talsi@vsaa.gov.lv

Tukums, Raudas iela 12a

63122306

tukums@vsaa.gov.lv

Valka, Rīgas iela 13

64707284
29171523

valka@vsaa.gov.lv

Valmiera, Meža iela 7

64207339
28608110

valmiera@vsaa.gov.lv

Ventspils, Lakstīgalu iela 1

63607855

ventspils@vsaa.gov.lv

Atgādinām, VSAA pakalpojumus var pieprasīt elektroniski portālā www.Latvija.lv, izmantojot:

  • „E-iesniegums VSAA pakalpojumiem”
  • „Iesniegums iestādei”, rakstot iesniegumu brīvā formā

Iesniegumus VSAA var nosūtīt arī pa pastu, adresējot jebkurai VSAA nodaļai.

VSAA nodaļu darba laikā ir iespēja atstāt iesniegumus pakalpojumu piešķiršanai tam īpaši paredzētā pasta kastītē (izņemot Talejas ielā 1).