Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA), lai ierobežotu Covid-19 vīrusa  izplatību, ārkārtas situācijas laikā no 16. marta līdz 14.aprīlim visā Latvijā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē. Atceltas arī konsultācijas pēc iepriekšējā pieraksta visos klientu apkalpošanas centros (KAC).

! Pensiju un pabalstu izmaksa tiks nodrošināta bez izmaiņām

Atgādinām, ka elektroniski VSAA pakalpojumus var pieprasīt portālā www.Latvija.lv:

Iesniegumus VSAA var nosūtīt arī pa pastu, adresējot jebkurai VSAA nodaļai.

! Nodaļu darba laikā no plkst. 8:30 līdz 17:00 ir iespēja atstāt iesniegumus pakalpojumu piešķiršanai tam paredzētās pasta kastītēs.

Vēršam uzmanību – Rīgā, Talejas ielā 1, pasta kastītes dokumentiem nav!

Konsultācijas iespējams saņemt, rakstot konsultacijas@vsaa.gov.lv vai zvanot pa tālruni 64507020.

Iedzīvotāji var sazināties arī ar jebkuru no VSAA nodaļām:

Nodaļas. adrese

Telefoni saziņai

e- pasts

Aizkraukle, Lāčplēša iela 1

65122433

aizkraukle@vsaa.gov.lv

Alūksne, Baložu bulvāris 3

64307087

aluksne@vsaa.gov.lv

Balvi, Partizānu iela 14

64507023

balvi@vsaa.gov.lv

Bauska, Uzvaras iela 1

63924206

bauska@vsaa.gov.lv

Cēsis, Vaļņu iela 13

64122742

cesis@vsaa.gov.lv

Daugavpils, Ģimnāzijas iela 10

65476030

daugavpils@vsaa.gov.lv

Dobele, Brīvības iela 10b

63084425

jelgava@vsaa.gov.lv

Gulbene, Ozolu iela 2a

64471243

gulbene@vsaa.gov.lv

Jēkabpils, Rīgas iela 152

65221858

jekabpils@vsaa.gov.lv

Jelgava, Pasta iela 43

63084420

jelgava@vsaa.gov.lv

Jūrmala, Ventspils šoseja 32

63122306

tukums@vsaa.gov.lv

Krāslava, Skolas iela 7

65681610

kraslava@vsaa.gov.lv

Kuldīga, Pilsētas laukums 2

63322181

kuldiga@vsaa.gov.lv

Liepāja, Graudu iela 50

63422391

liepaja@vsaa.gov.lv

Limbaži, Rīgas iela 16

64023058

limbazi@vsaa.gov.lv

Līvāni, Rīgas iela 77

28312244

rezekne@vsaa.gov.lv

Ludza, Raiņa iela 16

65707433

ludza@vsaa.gov.lv

Madona, Raiņa iela 3

64807140

madona@vsaa.gov.lv

Ogre, Brīvības iela 33

65055168

ogre@vsaa.gov.lv

Preiļi, Raiņa bulvāris 19

20396476

rezekne@vsaa.gov.lv

Rēzekne, Viļānu iela 8

64607352

rezekne@vsaa.gov.lv

Rīga, Fridriķa iela 9

67038900

latgale@vsaa.gov.lv

Rīga, Mārupes iela 1

67600651

zemgale@vsaa.gov.lv

Rīga, Raunas ielā 64

67551563

vidzeme@vsaa.gov.lv

Saldus, Avotu iela 12

63881635

saldus@vsaa.gov.lv

Sigulda, Šveices iela 12

67972530

sigulda@vsaa.gov.lv

Talsi, Kareivju iela 7

63232188

talsi@vsaa.gov.lv

Tukums, Raudas iela 12a

63122306

tukums@vsaa.gov.lv

Valka, Rīgas iela 13

64707284

valka@vsaa.gov.lv

Valmiera, Meža iela 7

64207346

valmiera@vsaa.gov.lv

Ventspils, Lakstīgalu iela 1

63607855

ventspils@vsaa.gov.lv

Publicēšanas datums: [24.03.2020]