Informācija AS „PrivatBank” klientiem

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) aicina pensijas un pabalstu saņēmējus, kuru konts ir AS „PrivatBank”, atvērt kontu citā bankā vai pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontu un informēt VSAA par jauno kontu līdz 2020.gada 15.decembrim.

AS „PrivatBank” no 2021.gada 1.janvāra banka pārtrauks skaidras naudas darījumus, tas nozīmē, ka VSAA pakalpojumu saņēmēji nevarēs izņemt pabalstus un pensijas skaidrā naudā bankas filiālēs. Bet no 2021.gada 1.februāra banka pārtrauks maksājumu karšu apkalpošanu. Līdz ar to klienti nevarēs veikt maksājumus ne internetā, ne norēķināties ar maksājumu kartēm.

Iesniegumu par konta maiņu var iesniegt, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv „Iesniegums iestādei” vai nosūtot ar drošu elektronisko parakstu parakstītu uz e-pastu: edoc@vsaa.gov.lv. Iesniegumu var nosūtīt arī pa pastu, adresējot jebkurai VSAA nodaļai, kā arī darba laikā no plkst. 8:30 līdz 17:00 atstāt iesniegumus VSAA nodaļās izvietotajās pasta kastītēs.

Atgādinām, ka pensiju un sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmējiem ir iespēja izvēlēties arī maksājumu piegādi dzīvesvietā, ko pašlaik nodrošina Latvijas Pasts.

Publicēšanas datums: [11.11.2020]