Jauns e-iesniegums – E 401 un E 411 sertifikāta saņemšanai.

Portālā www.latvija.lv ir pieejams jauns Valsts sociālās apdrošināšnas aģentūras (VSAA) e-iesniegums – Iesniegums 401 un E 411 sertifikāta saņemšanai (par tiesībām uz ģimenes pabalstiem). (vairāk…)

Apdrošināšanas iemaksu algas indekss 2016.gadam

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) ir noteikusi apdrošināšanas iemaksu algas indeksu (turpmāk – indekss) 2016.gadam. (vairāk…)

Klientu apkalpošanas gada balva valsts pārvaldē „Teicams piemērs 2016”

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra iesaistījusies Valsts kancelejas laba servisa kustībā valsts pārvaldē, kas aicina iedzīvotājus novērtēt labākos valsts pārvaldes darbiniekus un nominēt viņus Klientu apkalpošanas gada balvai valsts pārvaldē „Teicams piemērs 2016” (vairāk…)

VSAA iesaistās pasākumā „Dienas bez rindām”

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) no 19. līdz 23.septembrim piedalās pasākumā „Dienas bez rindām”, kas tiek rīkots ar mērķi iedrošināt iedzīvotājus izmantot valsts sniegtos e-pakalpojumus, lai taupītu savu laiku un izvairītos no rindām, ar ko nākas saskarties, apmeklējot iestādes klātienē. (vairāk…)

Jauns e-iesniegums

Jauns e-iesniegums par brīvprātīgu pievienošanos valsts sociālajai apdrošināšanai, personām, kuras vēlas brīvprātīgi veikt valsts sociālās apdrošināšanas iemaksas (vairāk…)

Par pensiju un atlīdzību indeksāciju 2016.gada 1.oktobrī

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra informē, ka 2016.gada 1.oktobrī, piemērojot indeksu 1,0186, tiks palielinātas (indeksētas) pensijas un atlīdzības vai to daļu apmērs, kas  nepārsniedz 332 eiro. (vairāk…)

Jauns e-iesniegums bezdarbnieka pabalsta saņēmējiem, kuri dodas darba meklējumos uz citu ES/EEZ dalībvalsti

Turpmāk portālā www.latvija.lv klientiem būs pieejami divi jauni VSAA e-iesniegumi – U2 dokumenta „Bezdarbnieka pabalsta tiesību saglabāšana” un U2 dokumenta „Tiesību uz bezdarbnieka pabalstu saglabāšana – tiesību uz bezdarbnieka pabalstu pagarināšanai” saņemšanai. (vairāk…)

Ģimenes valsts pabalsta izmaksa vasarā par izlaiduma klašu audzēkņiem

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) atgādina, ka saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem ģimenēm par bērniem, kuri jūnijā pabeiguši 9. klasi, no 1.jūlija ģimenes valsts pabalsta izmaksu pārtrauc, un VSAA to neizmaksā par jūliju un augustu. (vairāk…)

Mūža pensijas polises piedāvā arī Apdrošināšanas akciju sabiedrība „CBL Life”

Valsts fondēto pensiju shēmas, jeb pensiju 2.līmeņa dalībnieks, sasniedzot vecumu, kas dod tiesības saņemt vecuma pensiju vai vēlāk, var izmantot savu pensiju 2.līmenī uzkrāto kapitālu, pievienojot to vecuma pensijai vai iegādājoties dzīvības apdrošināšanas (mūža pensijas) polisi. (vairāk…)

Mainīta VSAA Balvu RN adrese

Informējam, ka no 01.07.2016. VSAA Madonas reģionālās nodaļas Balvu Klientu apkalpošanas centra adrese ir Partizānu iela 14, Balvi, LV-4501 (vairāk…)