Jauns līdzekļu pārvaldītājs ABLV Asset Management, IPAS piedāvā „ABLV aktīvais ieguldījumu plāns”

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) noslēgusi līgumu ar Ieguldījumu pārvaldes akciju sabiedrību ABLV Asset Management, IPAS „Par valsts fondēto pensiju shēmas līdzekļu  pārvaldīšanu”. (vairāk…)

Latvijas pasts maina VSAA pensiju un pabalstu piegādes cenu

No 2018.gada 1.janvāra tiks mainīta cena par Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirto valsts pensiju, pabalstu vai atlīdzību piegādi saņēmēja dzīvesvietā. (vairāk…)

Iesaisties – novērtē atsaucīgus VSAA klientu apkalpošanas speciālistus

Jau trešo gadu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) iesaistījusies Valsts kancelejas rīkotajā Laba servisa kustībā, kas mudina iedzīvotājus  novērtēt izcilu klientu apkalpošanu. (vairāk…)

Par pensiju un atlīdzību indeksāciju 2017.gada 1.oktobrī

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra informē, ka 2017.gada 1.oktobrī, piemērojot indeksu 1,0439, tiks palielinātas (indeksētas) pensijas un atlīdzības vai to daļu apmērs, kas  nepārsniedz 349 eiro. (vairāk…)

IPAS „INVL Asset Management” piedāvā jaunu ieguldījumu plānu „INVL INDEX DIRECT”

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Fondēto pensiju shēmas administrēšanas daļa informē, ka valsts fondēto pensiju shēmas (VFPS) līdzekļu pārvaldītājs IPAS „INVL Asset Management” no 2017. gada 14.augusta piedāvā esošajiem un potenciālajiem VFPS dalībniekiem jaunu aktīvo ieguldījumu plānu – „INVL INDEX DIRECT”. (vairāk…)

Iedzīvotāji kūtri izmanto iespējas elektroniski pieprasīt pabalstus

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) šogad no iedzīvotājiem visvairāk  elektroniski ir saņēmusi iesniegumus slimības un maternitātes pabalstu piešķiršanai un pārrēķināšanai. (vairāk…)

Ģimenes valsts pabalsta izmaksa vasarā par izlaiduma klašu audzēkņiem

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) atgādina, ka saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem ģimenēm par bērniem, kuri jūnijā pabeiguši 9. klasi, no 1.jūlija ģimenes valsts pabalsta izmaksu pārtrauc, un VSAA to neizmaksā par jūliju un augustu. (vairāk…)

Jauns līdzekļu pārvaldītājs IPAS „Indexo” piedāvā ieguldījumu plānu „INDEXO Izaugsme”

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) noslēgusi līgumu ar Ieguldījumu pārvaldes akciju sabiedrību „Indexo” „Par valsts fondēto pensiju shēmas līdzekļu  pārvaldīšanu”.
No 2017.gada 3.jūlija uzkrājumu pensiju 2.līmenī varēs uzticēt arī IPAS „Indexo”, kas piedāvā esošajiem un potenciālajiem valsts fondēto pensiju shēmas (VFPS) dalībniekiem aktīvo ieguldījumu plānu – „Indexo Izaugsme”. (vairāk…)

Pabalsta aizbildnim par bērna uzturēšanu izmaksa

VSAA informē, ka aizbildnim, kuram pabalsts par bērna uzturēšanu piešķirts līdz 2016.gada 31.decembrim un tā izmaksa nepārtraukti turpinās pēc 2017.gada 1.janvāra, VSAA pārreķināto pabalsta apmēru un starpību par sešiem mēnešiem no 1.janvāra izmaksās līdz 2017.gada 7.jūlijam. (vairāk…)

Izmaiņas klientu apkalpošanā Aizputē

Sakarā ar Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) darbības uzsākšanu Aizputē, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Liepājas reģionālā nodaļa savu klientu apkalpošanas centru Aizputē slēdz. (vairāk…)