No 2020. gada 1. janvāra
vari izvēlēties, kā
rīkoties ar pensiju 2.līmenī uzkrāto kapitālu,
ja nesasniegsi pensijas vecumu:
Iesniegums VSAA
Uzzini vairāk www.kampensiju.lv
Biežāk uzdotie jautājumi – atbildes

Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES neietekmēs VSAA pakalpojumus līdz gada beigām

2020.gada 31.janvāra pusnaktī pēc Centrāleiropas laika (1.februārī plkst. 01:00 pēc Latvijas laika) plānota Apvienotās Karalistes (AK) izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) jeb breksits.

(vairāk…)

Saņemti 29 tūkstoši iesniegumu par pensiju 2.līmeņa mantošanu

Kopš 1.janvāra, kad stājās spēkā Valsts fondēto pensiju likums, kas paredz, ka ikvienam pensiju 2.līmeņa dalībniekam, kurš vēl nav pieprasījis vecuma pensiju (tai skaitā priekšlaicīgo), ir iespēja izdarīt izvēli, kam atstāt viņa pensiju 2.līmenī uzkrāto kapitālu, ja gadījumā viņš nomirst līdz vecuma pensijas piešķiršanai, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) ir saņēmusi 29 tūkstošus iesniegumu.

(vairāk…)

No 2020.gada pensiju 2.līmeņa kapitālu var mantot

Ikviens pensiju 2.līmeņa dalībnieks, kurš vēl nav pieprasījis vecuma pensiju (tai skaitā priekšlaicīgo), no šī gada var izvēlēties, kā izmantot viņa pensiju 2.līmenī uzkrāto kapitālu, ja gadījumā viņš nomirst līdz vecuma pensijas piešķiršanai. To nosaka Valsts fondēto pensiju likums.

(vairāk…)

Izmaiņas VSAA pakalpojumos no 2020.gada 1.janvāra

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) informē par izmaiņām VSAA pakalpojumos, kas ir spēkā no 2020.gada 1.janvāra.

(vairāk…)