Izmaiņas darbnespējas lapu iesniegšanas nosacījumos VSAA

Pieprasot slimības vai maternitātes pabalstu, sākot no 2015.gada 1.jūlija, darbnespējas lapās B nav nepieciešams darba devēja un pašnodarbinātā apstiprinājums par personas neierašanos darbā. (vairāk…)

Par nodokļa ieturēšanu no citas valsts vecuma pensijas

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) informē, ka 2015.gadā ir stājušies spēkā grozījumi likumā „Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”. (vairāk…)

Par pusdienas pārtraukumu Olainē un Siguldā

No 2015. gada 1.jūnija klientu apkalpošanas punktos Olainē un Siguldā noteikts pusdienas pārtraukums no 12:30 līdz 13:00. (vairāk…)

VSAA iesaistās pasākumā „Dienas bez rindām”

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) ir iesaistījusies pasākumā „Dienas bez rindām”, kas notiks no 14. līdz 21. maijam. (vairāk…)

AS „Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums” valsts kapitāldaļu pārdošana

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) informē, ka pārdošanai nodotas AS „Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums” (vairāk…)

AS „DHB” un AS „Ceļu pārvalde” valsts kapitāldaļu pārdošana

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) informē, ka atkārtoti pārdošanai nodotas  AS „DHB” 37 850 VSAA turējumā esošās akcijas jeb 5 % no sabiedrības pamatkapitāla un AS „Ceļu pārvalde” 104 VSAA turējumā esošās akcijas jeb 0,93 % no sabiedrības pamatkapitāla. (vairāk…)

Sākusies jauna parauga pensionāra apliecību izsniegšana

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA)  nodaļās ir uzsākta jauna parauga pensionāra apliecību izsniegšana. Jaunajai  apliecībai ir nedaudz mazāks izmērs un aģentūras logo „VSAA” hologrammās ir aizstāts ar mazā valsts ģerboņa attēlu. (vairāk…)

SIA „LEMF” valsts kapitāldaļu pārdošana

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) informē, ka pārdošanai nodotas  SIA „LEMF” 827  VSAA turējumā esošās akcijas jeb 4,66 % no sabiedrības pamatkapitāla. (vairāk…)

Rīdziniekiem valsts un pašvaldības bērna piedzimšanas pabalstu pieprasīšana vienuviet

Visās Rīgas dzimtsarakstu nodaļās, reģistrējot jaundzimušo, var aizpildīt Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai (VSAA) adresētu iesniegumu bērna piedzimšanas pabalsta saņemšanai. (vairāk…)

SIA Latvijas ķīmija, AS Putnu fabrika Ķekava un AS Rebir valsts kapitāldaļu pārdošana

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) informē, ka pārdošanai nodotas (vairāk…)