Darbu pārtrauks VSAA Olaines klientu apkalpošanas centrs

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) informē, ka no 2019.gada 1.marta darbu pārtrauks VSAA klientu apkalpošanas centrs (KAC) Olainē.

Pēc 1.marta Olaines novada iedzīvotāji VSAA pakalpojumus klātienē var pieprasīt, apmeklējot tuvākos VSAA KAC:

  • Jelgavā, Pasta ielā 43. Iespējams iepriekš vienoties par konkrētu apmeklējuma laiku, zvanot uz tālruni 63084425 vai rakstot uz jelgava@vsaa.gov.lv,
  • Rīgā Mārupes ielā 1. Iespējams iepriekš vienoties par konkrētu apmeklējuma laiku, zvanot uz tālruni 67600651 vai rakstot uz zemgale@vsaa.gov.lv.

Pārējo VSAA KAC adreses var noskaidrot VSAA mājaslapas www.vsaa.gov.lv sadaļā „kontakti” vai, zvanot uz VSAA informatīvo tālruni 64507020.

Klātienē VSAA pakalpojumus var pieprasīt arī valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC), tuvākais Olaines novada iedzīvotājiem ir Ķekavas VPVKAC. Precīza informācija par VSAA pakalpojumiem, VPVKAC adresēm un darba laikiem pieejama portāla www.latvija.lv sadaļā „Vienotie klientu apkalpošanas centri”.

VSAA iesaka  izmantot elektronisko pakalpojumu „E-iesniegums VSAA pakalpojumiem” portālā www.latvija.lv. Pagājušā gadā VSAA 52 procentus no Olaines novada iedzīvotāju pakalpojumu iesniegumiem ir saņēmusi elektroniski.

Publicēšanas datums: [04.02.2019]