Liepājas reģionālās nodaļas Kontaktu centra klientu apkalpošanas operatoru vakances

Liepājas reģionālā nodaļa

 aicina savā komandā

Kontaktu centra klientu apkalpošanas operatoru

(2 vakances uz nenoteiktu laiku ar darba vietu Graudu ielā 50, Liepājā)

Piedāvājam:

  • mēnešalgu no euro 601.00 līdz 797.00 (bruto);
  • iespēju pilnveidot zināšanas un gūt praktisku pieredzi;
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta pusgada).
  • darba vieta – Graudu ielā 50, Liepājā.

Pamatpienākumi:

  • nodrošināt klientu apkalpošanu, izmantojot telefonisko un elektronisko kanālu;
  • sniegt vispārpieejamu informāciju par VSAA pakalpojumiem un darbību;
  • sniegt atbalstu e-pakalpojumu izmantošanai.

Prasības pretendentiem:

  • vispārējā vai profesionālā vidējā izglītība, vai augstākā izglītība (vēlama klientu apkalpošanas jomā);
  • vēlama pieredze klientu apkalpošanas jomā pēdējo 5 gadu laikā valsts, pašvaldības vai finanšu institūcijās;
  • zināšanas par valsts sociālo apdrošināšanu un valsts sociālajiem pabalstiem;
  • valsts valodā iegūta izglītība vai valsts valodas prasme C līmeņa 1.pakāpē;
  • orientācija uz klientu;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un datorprogrammām;
  • spēja strādāt patstāvīgi, uzņemties iniciatīvu un atbildību;
  • pārzināt lietišķo saraksti;
  • labas komunikācijas spējas.

Gaidām jūsu CV, pieteikuma vēstuli un izglītību apliecinoša dokumenta un tā pielikuma kopiju līdz 2019. gada 17. janvārim.

Pretendentu vērtēšanas komisija izskatīs tikai tos pieteikumus, kuriem būs pievienoti visi iesniedzamie dokumenti. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Atlases konkurss notiks divās kārtās. Pirmā kārta – pretendentu izvērtēšana, ņemot vērā pretendentu iesniegtajos dokumentos esošo informāciju. Otrā kārta – pretendentu vērtēšana intervijas laikā, izmantojot pārrunu un praktisko uzdevumu metodiku.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13.pantu, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, kontaktinformācija: Lāčplēša iela 70A, Rīga, LV-1011, e-pasts: vsaa@vsaa.gov.lv

Dokumentus pieteikumam uz konkursu sūtīt vai iesniegt: lūdzam iesniegt vai sūtīt: VSAA Liepājas reģionālā nodaļa, Graudu ielā 50, Liepājā, LV-3401 vai uz e-pastu: liepaja@vsaa.lv ( ar norādi – „Konkursam uz Klientu apkalpošanas operatora amatu”). Tālr. uzziņām: 63422391.

Publicēšanas datums: [07.01.2019]