Jelgavas reģionālās nodaļas Klientu apkalpošanas daļas inspektora vakance

Jelgavas reģionālās nodaļa

aicina savā komandā

Klientu apkalpošanas daļas inspektoru

(ierēdņa amata vakance uz nenoteiktu laiku ar dienesta vietu Pasta ielā 43, Jelgavā)

Piedāvājam:

  • mēnešalgu bruto no 675 euro līdz 797 euro (atbilstoši profesionālās pieredzes ilgumam);
  • atbildīgu darbu atsaucīgā un profesionālā kolektīvā;
  • iespēju paplašināt zināšanas un gūt praktisku darba pieredzi valsts pārvaldē;
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta pusgada).

Pamatpienākumi:

  • konsultēt klientus par valsts sociālās apdrošināšanas pakalpojumiem un valsts sociālajiem pabalstiem;
  • pieņemt iesniegumus un ievadīt klientu datus informācijas sistēmā;
  • sagatavot un izdot administratīvos aktus;
  • sagatavot izziņas.

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām;
  • augstākā izglītība;
  • valsts valodas prasme: augstākā līmeņa 1. pakāpe (C1);
  • vēlama darba pieredze klientu apkalpošanas jomā valsts pārvaldes vai pašvaldības iestādēs pēdējo 5 gadu laikā;
  • prasme pielietot normatīvos aktus, zināšanas par administratīvo procesu un valsts sociālo apdrošināšanu;
  • orientācija uz klientu;
  • labas komunikācijas prasmes un argumentācijas spējas;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un datorprogrammām.

Konkursa pretendentiem/-ēm  laikā no sludinājuma publicēšanas dienas Nodarbinātības Valsts aģentūras vakanču portālā līdz 2019. gada 25. augustam lūdzam pieteikumu konkursam iesniegt vai sūtīt: VSAA Personāla daļa, Lāčplēša ielā 70A, Rīgā, LV-1011 (ar norādi “Konkursam uz Jelgavas reģionālās nodaļas KAD inspektora amatu”) vai sūtīt uz e-pastu: personal@vsaa.gov.lv., pieteikumā iekļaujot šādus dokumentus:

  • dzīves aprakstu (CV) – atbilstoši Europass CV standartam, kas pieejams tīmekļvietnē europass.lv;
  • motivētu pieteikuma vēstuli, kurā jāiekļauj arī apliecinājums par atbilstību Valsts civildienesta likuma 7. panta pirmajā daļā noteiktajām prasībām;
  • augstāko izglītību apliecinoša dokumenta/tu (diploma un diploma pielikuma) kopiju/jas. Pretendentiem, kuri izglītību ir ieguvuši ārvalstīs, jāpievieno dokuments par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā.
  • valsts valodas prasmi apliecinošu dokumentu (gadījumā, ja nav valsts valodā iegūta izglītība).

Tālr. uzziņām: 63022568

Publicēšanas datums: [12.08.2019]