Iemaksu nodaļas Informācijas pieprasījumu apstrādes daļas vakance

          Iemaksu nodaļas

             Informācijas pieprasījumu apstrādes daļa

           aicina savā komandā

           vecāko inspektoru

    (ierēdņa amata vakance uz noteiktu laiku ar dienesta vietu Tilta ielā 9, Rīgā)

     Piedāvājam:

  • mēnešalgu bruto no 745 euro līdz 896 eur (atbilstoši piešķirtajai ketegorijai);
  • iespēju paplašināt zināšanas un gūt praktisku darba pieredzi valsts pārvaldē;
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu (pēc nostrādātā pusgada).

     Pamatpienākumi:

  • sagatavot sertifikātus par sociālā nodrošinājuma tiesību aktiem, kas piemērojami sertifikāta saņēmējam, un  piemērojamo tiesību aktu apliecības saskaņā ar ES tiesību aktiem, kā arī izdot administratīvos aktus par atteikumiem;
  • veikt saraksti ar citu ES/EEZ dalībvalstu un līgumvalstu kompetentajām iestādēm un privātpersonām piemērojamo tiesību aktu noteikšanai;
  • sagatavot atbildes uz valsts pārvaldes iestāžu un privāto tiesību juridisko personu informācijas pieprasījumiem.

     Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām;
  • akadēmiskā augstākā izglītība (bakalaurs) vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (vēlams sociālajās zinātnēs);
  • vēlama profesionālā pieredze administratīvā procesa piemērošanā vismaz viens gads (priekšrocība pretendentiem, kuriem ir administratīvā procesa piemērošanas pieredze valsts un pašvaldības iestādēs);
  • vispārējās zināšanas par administratīvo procesu, valsts sociālo apdrošināšanu un starptautisko pakalpojumu sociālās drošības jomā regulējošajām tiesību normām;
  • valsts valodā iegūta izglītība vai valsts valodas prasme C līmeņa 1.pakāpē;
  • svešvalodas zināšanas – angļu un krievu valodas (vēlams arī vācu) ne mazāk kā B1 līmenī;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un datorprogrammām

Pieteikumu iesniegšanas termiņš:

Konkursa pretendentiem/-ēm laikā no sludinājuma publicēšanas dienas Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā līdz 2019. gada 18. jūlijam lūdzam iesniegt šādus dokumentus:

  • dzīves aprakstu (CV) – atbilstoši Europass CV standartam, kas pieejams tīmekļvietnē europass.lv;

Publicēšanas datums: [08.07.2019]