Aizvērt

Turpmāk Rīgā būs četras klientu apkalpošanas vietas

No 2017.gada 1.oktobra Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) ir pātraukusi klientu apkalpošanu Rīgā, Baldones ielā 2.

Publicēšanas datums: [03.10.2017.]

VSAA iesaistās akcijā "Dienas bez rindām"

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) no 2. līdz 6.oktobrim ir iesaistījusies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas kopā ar sadarbības partneriem rīkotajā akcijā „Dienas bez rindām”. Tās laikā iedzīvotāji varēs vairāk uzzināt par VSAA e-pakalpojumiem, un ikvienam tiks sniegta praktiska palīdzība pakalpojumu pieprasīšanā internetā.

Publicēšanas datums: [02.10.2017.]

Jauns līdzekļu pārvaldītājs ABLV Asset Management, IPAS piedāvā „ABLV aktīvais ieguldījumu plāns”

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) noslēgusi līgumu ar Ieguldījumu pārvaldes akciju sabiedrību ABLV Asset Management, IPAS „Par valsts fondēto pensiju shēmas līdzekļu  pārvaldīšanu”.

Publicēšanas datums: [29.09.2017.]

Izmaiņas VSAA klientu apkalpošanā Rīgā

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA), ievērojot klientu plūsmas pieaugumu Valsts ieņēmumu dienesta ēkā, Rīgā, Talejas ielā 1 esošajā valsts vienotajā  klientu apkalpošanas centrā, no 2017.gada oktobra paplašina klātienes klientu apkalpošanu, palielinot tur strādājošo VSAA inspektoru skaitu - turpmāk klientus apkalpos 10 inspektori.
Publicēšanas datums: [25.09.2017.]

Latvijas pasts maina VSAA pensiju un pabalstu piegādes cenu

No 2018.gada 1.janvāra tiks mainīta cena par Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirto valsts pensiju, pabalstu vai atlīdzību piegādi saņēmēja dzīvesvietā.
Publicēšanas datums: [22.09.2017.]

Iesaisties – novērtē atsaucīgus VSAA klientu apkalpošanas speciālistus

Jau trešo gadu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) iesaistījusies Valsts kancelejas rīkotajā Laba servisa kustībā, kas mudina iedzīvotājus  novērtēt izcilu klientu apkalpošanu.
Publicēšanas datums: [14.09.2017.]

Par pensiju un atlīdzību indeksāciju 2017.gada 1.oktobrī

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra informē, ka 2017.gada 1.oktobrī, piemērojot indeksu 1,0439, tiks palielinātas (indeksētas) pensijas un atlīdzības vai to daļu apmērs, kas  nepārsniedz 349 eiro.
Publicēšanas datums: [29.08.2017.]

IPAS „INVL Asset Management” piedāvā jaunu ieguldījumu plānu „INVL INDEX DIRECT”

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Fondēto pensiju shēmas administrēšanas daļa informē, ka valsts fondēto pensiju shēmas (VFPS) līdzekļu pārvaldītājs IPAS „INVL Asset Management” no 2017. gada 14.augusta piedāvā esošajiem un potenciālajiem VFPS dalībniekiem jaunu aktīvo ieguldījumu plānu – „INVL INDEX DIRECT”.
Publicēšanas datums: [16.08.2017.]

Iedzīvotāji kūtri izmanto iespējas elektroniski pieprasīt pabalstus

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) šogad no iedzīvotājiem visvairāk  elektroniski ir saņēmusi iesniegumus slimības un maternitātes pabalstu piešķiršanai un pārrēķināšanai.
Publicēšanas datums: [21.07.2017.]

Ģimenes valsts pabalsta izmaksa vasarā par izlaiduma klašu audzēkņiem

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) atgādina, ka saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem ģimenēm par bērniem, kuri jūnijā pabeiguši 9. klasi, no 1.jūlija ģimenes valsts pabalsta izmaksu pārtrauc, un VSAA to neizmaksā par jūliju un augustu.
Publicēšanas datums: [07.07.2017.]