Aizvērt

Par E-darbnespējas lapu un VSAA pabalsta pieprasīšanu

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) informē, ka personām, kurām ārsts ir izsniedzis E-veselības sistēmā reģistrētu e-darbnespējas (e-DNL) lapu B, VSAA ir jāiesniedz iesniegums pabalsta piešķiršanai. Iesniegumā obligāti jānorāda e-DNL numurs, kas jāpajautā ārstam.
Publicēšanas datums: [21.11.2017.]

Apdrošināšanas iemaksu algas indekss 2017.gadam

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra ir noteikusi apdrošināšanas iemaksu algas indeksu 2017.gadam – 1,0786, kas piemērojams laika posmā no 1996.gada līdz 2016.gadam uzkrātā pensijas kapitāla aktualizācijai no 2018. gada 1. janvāra.
Publicēšanas datums: [09.11.2017.]

Valsts ieņēmumu dienesta aicinājums

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra vērš uzmanību, ka Valsts ieņēmumu dienests (VID) aicina personas ar invaliditāti, politiski represētās personas un nacionālās pretošanās kustības dalībniekus pārliecināties, vai iedzīvotāju ienākuma nodokļa papildu atvieglojumi ir piemēroti.
Publicēšanas datums: [02.11.2017.]

Pieredzes apmaiņa Zviedrijas un Norvēģijas sociālās apdrošināšanas iestādēs

Projekta „Nordic-Baltic Mobility and Network Programme for Public Administration 2017” ietvaros Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) trīs pārstāvji septembrī un oktobrī pieredzes apmaiņas nolūkā apmeklēja Zviedrijas sociālās apdrošināšanas aģentūru (Försäkringskassan) un Norvēģijas darba un labklājības dienestu (NAV).
Publicēšanas datums: [27.10.2017.]

Turpmāk Rīgā būs četras klientu apkalpošanas vietas

No 2017.gada 1.oktobra Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) ir pārtraukusi klientu apkalpošanu Rīgas pilsētas Kurzemes nodaļā, Baldones ielā 2.

Publicēšanas datums: [03.10.2017.]

VSAA iesaistās akcijā "Dienas bez rindām"

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) no 2. līdz 6.oktobrim ir iesaistījusies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas kopā ar sadarbības partneriem rīkotajā akcijā „Dienas bez rindām”. Tās laikā iedzīvotāji varēs vairāk uzzināt par VSAA e-pakalpojumiem, un ikvienam tiks sniegta praktiska palīdzība pakalpojumu pieprasīšanā internetā.

Publicēšanas datums: [02.10.2017.]

Jauns līdzekļu pārvaldītājs ABLV Asset Management, IPAS piedāvā „ABLV aktīvais ieguldījumu plāns”

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) noslēgusi līgumu ar Ieguldījumu pārvaldes akciju sabiedrību ABLV Asset Management, IPAS „Par valsts fondēto pensiju shēmas līdzekļu  pārvaldīšanu”.

Publicēšanas datums: [29.09.2017.]

Izmaiņas VSAA klientu apkalpošanā Rīgā

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA), ievērojot klientu plūsmas pieaugumu Valsts ieņēmumu dienesta ēkā, Rīgā, Talejas ielā 1 esošajā valsts vienotajā  klientu apkalpošanas centrā, no 2017.gada oktobra paplašina klātienes klientu apkalpošanu, palielinot tur strādājošo VSAA inspektoru skaitu - turpmāk klientus apkalpos 10 inspektori.
Publicēšanas datums: [25.09.2017.]

Latvijas pasts maina VSAA pensiju un pabalstu piegādes cenu

No 2018.gada 1.janvāra tiks mainīta cena par Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirto valsts pensiju, pabalstu vai atlīdzību piegādi saņēmēja dzīvesvietā.
Publicēšanas datums: [22.09.2017.]

Iesaisties – novērtē atsaucīgus VSAA klientu apkalpošanas speciālistus

Jau trešo gadu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) iesaistījusies Valsts kancelejas rīkotajā Laba servisa kustībā, kas mudina iedzīvotājus  novērtēt izcilu klientu apkalpošanu.
Publicēšanas datums: [14.09.2017.]